top of page

33.YILINDA SAYGILI GRUP

Saygılı Grup olarak kurulduğumuz günden bu yana ilkeli ve dinamik bir büyüme anlayışını kendimize felsefe edindik.

Konusunda uzman satış, destek ve taahhüt destek ekibimiz ile birlikte  siz değerli müşterilerimize en verimli ve en doğru hizmeti sunmak hep ana motivasyonumuz olageldi.

Çıktığımız bu yolda 30. Yılımızı geride bırakırken biz "kalite ve güven" kavramlarıyla özdeş kılan nokta işte bu sorumluluk bilincimiz oldu.

 

Ülke sanayisinin ve yatırımlarının her türlü akışkan mekaniği ve tesisat ihtiyacında lider bir çözüm ortağı olmak için ürün gamımızı nitelikli yerli ve yabancı distiribütörlük anlaşmalarına imza atarak güçlendirdik. 

3.500 Metrekare'lik Adana merkez iş yerimizin ve yurtiçi, yurtdışı depolarımızın organizasyonunu sağlarken, ülke sanayimizin devamlı ve etkin üretimi sürdürmesinde bize düşen sorumluluğun farkındayız. 

Bu sorumluluğun bir yansıması olarak markamız "BORS VALVE" vanaların müjdesini'de siz değerli dostlarımız ile paylaşmak istiyoruz.

Ailemizin yeni bir bireyi olan "BORS VALVE" sanayimizin paslanmaz çelik vana ve fittingsler, döküm iki vanalı ve üç parçalı vanalar pislik tutucular ve çekvalfler noktasındaki ihtiyaçlarına güçlü bir soluk olarak sektöre "merhaba" demiştir.   

Teknik Mühendislik olarak özveriden, ekip çalışmasından ve kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bize duymuş olduğunuz güveni ticari duruşumuzun en temel ilkesi olarak kabul ediyoruz.

Misyonumuz güçlü Türkiye için taşın altına elimizi koymaktır. Biliyoruz'ki daha iyi yarınlar üreten Türkiyenin olacaktır.

Saygılarımızla 

Teknik Mühendislik Ailesi.

arkaplan.jpg
Endüstriyel Yatırımlarınızın Çözüm Ortağı
arkaplan1.jpg
bottom of page